Artystyczne Przygody 2024

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w naszym cyklu 5 całodniowych warsztatów ceramicznych! 

Jeżeli Twoje dziecko jest zainteresowane sztuką, rękodziełem i tworzeniem czegoś własnymi rękami, to jest idealna okazja, aby rozwijać swoje zdolności artystyczne.

Nasze warsztaty ceramiczne to nie tylko nauka formowania i modelowania z gliny. Oferujemy pełen program zajęć, który obejmuje również malowanie na ceramice oraz różne techniki dekoracyjne. Chcemy, by dziecko miało możliwość eksperymentowania i rozwijania swojej wyobraźni artystycznej. Ponadto, wzbogacamy nasz program o inne kreatywne warsztaty, takie jak własnoręczne robienie świec, flower box  czy makramy . Dzięki temu, dzieci będą miały okazję spróbować różnych dziedzin twórczości, odkrywać swoje pasje i rozwinąć umiejętności w wielu obszarach.  

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, co daje dzieciom pełen dzień twórczej zabawy i nauki. Nasz wykwalifikowany zespół instruktorów zapewni wsparcie i pomoc w każdym etapie warsztatów, aby dzieci czuły się komfortowo i pewnie w swoim artystycznym działaniu.  Podczas naszych półkolonii ceramicznych, Twoje dziecko będzie miało okazję spotkać innych młodych artystów, dzielić się swoimi pomysłami i inspirować się twórczością innych. To również doskonała okazja, aby nawiązać nowe przyjaźnie i spędzić wakacyjny czas w radosnej atmosferze.  

Zapraszamy do zapisów!

 Daj swojemu dziecku możliwość odkrywania i rozwijania swojego artystycznego potencjału. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji.  Niech te wakacje staną się dla Twojego dziecka czasem twórczych przygód i niezapomnianych doświadczeń!

Komentarze