Pracownia


Barbara Osica - z wykształcenia jestem plastykiem i historyk sztuki. Z zamiłowania ceramikiem (członek Związku Ceramików Polskich). Od 2009 roku prowadzę projekt warsztatów ceramicznych dla dzieci i dorosłych Szlam i Wałek oraz autorską pracownię "OsicaPottery" (Wesoła os. Stara Miłosna).   Zaczynając swą przygodę z gliną nie sądziłam, że tak bardzo mnie to wciągnie. Tworzenie w glinie przypomina bowiem odpakowywanie prezentów świątecznych - efekt końcowy, mimo doświadczenia, jest zawsze w pewnej mierze niespodzianką.   Ceramiki uczyłam się od Darka Osińskiego a następnie w kultowej już pracowni profesora Stanisława Tworzydło na Mokotowie . Swoją pasją chcę dzielić się z innym.  Zapraszam do naszej przestronnej i dobrze wyposażonej pracowni w Wesołej.

Z wykształcenia jestem plastykiem i historyk sztuki, ale to ceramika jest moją prawdziwą pasją! Jestem dumną członkinią Związku Ceramików Polskich i od 2009 roku prowadzę niezwykłe warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych pod nazwą "Szlam i Wałek". Moja autorska pracownia "OsicaPottery" (znajdująca się w urokliwym osiedlu Stara Miłosna) to miejsce, gdzie magia gliny staje się rzeczywistością.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z gliną, nie przypuszczałam, że zostanie ona moją wielką miłością. Tworzenie z gliny to jak otwieranie prezentów podczas świąt - zawsze niesie ze sobą pewną tajemniczość i niezwykłe zaskoczenie, nawet po latach doświadczeń. Moje umiejętności ceramiki rozwijałam pod okiem wybitnych mistrzów, takich jak Darek Osiński oraz w renomowanej pracowni profesora Stanisława Tworzydło na Mokotowie.

Teraz chciałabym podzielić się tą pasją z Tobą. Dołącz do naszych zajęć w pracowni "OsicaPottery" i odkryj świat nieograniczonych możliwości tworzenia z gliny. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Nie czekaj dłużej - dołącz do naszej kreatywnej społeczności i zanurz się w fascynującym świecie ceramiki!

Barbara Osica
Zapraszam do naszej przestronnej i dobrze wyposażonej pracowni w Wesołej
 

Na początku miesiąca opłacamy kwotę za tyle zajęć ile wypada w danym miesiącu dla Twojej grupy.
  • Karnet odnawia się co miesiąc, chyba że zgłosisz przed końcem miesiąca, że nie chcesz kontynuować.
  • Informacje o płatności dostajesz 25 dnia poprzedniego miesiąca, mailowo oraz smsem.
 
 Cennik warsztatów regularnych
NASTOLATKI  
                  zajęcia regularne  82,- x ilość zajęć w miesiącu
                  jednorazowe wejście na zajęcia   90,- 
 DZIECI
                 zajęcia regularne  55,- x ilość zajęć w miesiącu
                 jednorazowe wejście na zajęcia   60,-
 
 DOROŚLI (Glina &Wino ; Ceramiczne Poranki)
                 zajęcia regularne  110,-x ilość zajęć w miesiącu
                 jednorazowe wejście na zajęcia   120,-
 
 Warsztaty okazjonalne (1-2 w miesiącu)
WARSZTATY RODZINNE 160,- za 2 osoby na zajęciach 1,5h 


ODRABIANIE ZAJĘĆ
  • W przypadku gdy z jakiegokolwiek powodu nie mogłaś(eś) uczestniczyć w zajęciach,  5 razy w ciągu roku szkolnego przysługuje Ci 14 dni na odrobienie zajęć w innej grupie o podobnym poziomie.
  •  Nieobecność należy zgłosić minimum 24 godziny przed zajęciami.
Płatność za zajęcia należy uiścić przed zajęciami:
- przelewem na konto  
-  za pośrednictwem systemu ActivNow

 Uwaga. . Zajęcia dla grup min. 3 osobowych.