Oferta

ZAPRASZAMY małych i dużych na twórcze spotkania przy glinie podczas których zamienimy się w ceramików a bezkształtne bryły gliny nabiorą w naszych rękach niepowtarzalnych kształtów stając się prywatnymi dziełami sztuki

Ograniczeniem niech będzie tylko wyobraźnia! OFERUJEMY:

ZAJĘCIA W  SZKOŁACH  I  PRZEDSZKOLACH
Współpracujemy z placówkami oświatowymi na terenie Warszawy i okolic.
Nasze zajęcia dla dzieci możemy przeprowadzić zarówno w formie zajęć rocznych , zamkniętego cyklu 2 spotkań, jak i w postaci zajęć plenerowych.

Jesteśmy otwarte na sugestie nauczycieli i pomagamy realizować twórcze zamysły. Tematykę prowadzonych zajęć możemy dostosować tematyką do programu przerabianego szkole/przedszkolu.
Więcej informacji tutaj

WARSZTATY  DLA  DZIECI
Prowadzimy także cykliczne zajęcia dla dzieci. Do naszej pracowni zapraszamy dzieci z okolic Wesołej, Wawra, ale nie tylko:) Naszą zaletą są kameralne grupy oraz miła instruktorka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
U nas każdy maluch poczuję się dobrze i stanie się małym artystą.
Więcej informacji tutaj.


ZAJĘCIA  CERAMICZNE  DLA  DOROSŁYCH
Kto powiedział że zajęcia z ceramiki są tylko dla dzieci? Na naukę nigdy nie jest za późno! Daj sobie szansę i odkryj co Ci w duszy gra, może odkryjesz nową pasję?
Miła atmosfera, swoboda wypowiedzi artystycznej gwarantowane. Ponadto kontakt z innymi artystycznymi duszami i ploteczki przy kawie:) Przyjdź i zrelaksuj się.
Po więcej informacji koniecznie zajrzyj tutaj.

  WARSZTATY W BIBLIOTEKACH , NA PIKNIKACH,
 IMPREZACH INTEGRACYJNYCH
Zorganizujemy warsztaty ceramiczne na imprezach integracyjnych, piknikach szkolnych, uroczystościach w plenerze. Nasze zajęcia będą dodatkową atrakcją na dniach otwartych w bibliotekach, przedszkolach, domach kultury.

PLENERY
Całodzienny plener ceramiczny to niepowtarzalna okazja do przeniesienia się w magiczny świat glinianych tworów.
W ciągu kilku godzin prześledzimy proces powstawania ceramiki i poznamy podstawy garncarstwa. Uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własne małe dzieło sztuki oraz własnoręcznie poszkliwić miskę, talerz lub kubeczek.
Czas upłynie nam na świetnej zabawie a plener zakończymy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

URODZINY,  IMIENINY,   IMPREZY  PRYWATNE
Znudziły ci się typowe imprezy w klubach lub salach zabaw? Szukasz niebanalnego pomysłu na imprezę urodzinową lub imieninową dla siebie lub dziecka? Chciałbyś w nietypowy sposób ugościć przyjaciół? Dla ciebie zorganizujemy wspaniałą twórczą zabawę, podczas której wszyscy wyczarujemy gliniane cudeńka.
wystawa KSZTAŁTY WYOBRAŹNI

 W sobotę 28 maja w godzinach 11-16 w imieniu swoim jak i wszystkich artystów.zapraszam serdecznie na wystawę prac uczestników warsztatów ce...

Copyright © 2016 Szlam i Wałek , Blogger